0 Товары - 0.00 ГРН
В корзину

 Відправка на продязі трьох днів.

Магниты кольца ᴓ D10 - 5 x H5

Рейтинг:

preview 

 Внешний диаметр мм :

    10,00 мм

 Внутрений диаметр мм :

    5,0 мм

 Высота мм :

     5,00 мм

 Намагниченность 

по оси магнит    

   Код Материала              N 38
   Покрытие           никель

 Макс температура:

    80 С

 Размагничивание:

 1% в 10 лет

Сила сцепления (приблиз.),кг

          2,000 кг

 Вес:

   2,30 г


 Супермагніт, який отримав популярність завдяки своїм технічним характеристикам присутній у багатьох сферах нашого життя. Магніт, назва якого неодимовий, виготовляється шляхом спікання таких компонентів, як неодим, залізо та бор. Саме завдяки вмісту такого компоненту як неодим магніти володіють потужною силою, а їхня вартість доступна кожному.

Магніт кільце є однією з поширених моделей у меблевій та текстильній промисловості. Як відомо, магніти утримують вагу у 10 разів більше своєї, а магнітне кільце D10-5хH5 здатне утримати вагу 2 кілограми, при власній вазі 2,19 грами. Це дає можливість для якісного та довготривалого фіксування будь-якої конструкції.

Максимальна температура використання магніту становить 80 С. У разі недотримання допустимих меж температури магніти можуть втратити свої магнітні властивості. Тіло магніта є дуже крихким, обережно користуйтесь отриманим товаром. Магніти кільця покривають захисним шаром нікелю. Магніт у якого пошкоджений захисний шар може поступово розмагнічуватись.

Для оптових покупців на сайті діють оптові ціни. Купити магніт кільце ви зможете у нашому інтернет магазині. На сайті представлений великий вибір форм та розмірів.

Як ви вже дізнались магніти є дуже сильним матеріалом, тому обережно їх використовуйте у своїй роботі. Парою магнітів можете прищепити пальці, будьте уважні та дотримуйтесь правил техніки безпеки.

Отзыв
Виктор, 20.07.2018
Теперь буду вашим постоянным клиентом.
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
Заказать
звонок