0 Товары - 0.00 ГРН
В корзину

 Відправка на продязі трьох днів.

Магнит диск D 9-5

Рейтинг:
Цены
от 100 шт. 10.01 ГРН / шт.
от 1000 шт. 8.80 ГРН / шт.
Цена: 11.00 ГРН
Количество:
Магнит диск D 9-5 Магнит диск D 9-5 мм, фото 1 Магнит диск D 9-5 мм, фото 2 Магнит диск D 9-5 мм, фото 3

                     Основние характеристики:

 

 

    

 

 Диаметр:

 9 мм

 Высота:

 5 мм

 Тип:

шайба - диск

 Код материала:

N-38

 Намагничивание:

аксиальное 

 Покрытие:

никель

 Макс температура:

80 С

 Размагничивание:

1% в 10 лет

Сила сцепления (приблиз.),кг

         2,370

 Вес:

2,40 г

 

Одним з найважливіших характеристик магнітів дисків є їх сила зчеплення з металевою поверхнею. Кожна окрема модель з різною вагою, габаритами і формою має індивідуальні показники сили зчеплення. Наприклад, неодимовий магніт диск 9х5 мм може утримувати метал вагою близько двох з половиною кілограм при цьому, що його власна вага всього два з половиною грами.

 

Це досить значні показники, які свідчать про високу якість і надійність зазначений продукт. У наш час, завдяки сучасним технологіям, розробляються неодимові магніти диски здатні утримувати предмети вага яких в дві тисячі разів перевищує їх власний.  

магнит киев, сильные магниты, фокус с неодимовым магнитом, характеристика неодимовые магниты размеры, неодимовые магниты купить, неодимовые магниты в украине купить, пошукові магніти купити, неодимовые магниты 45х25, Неодимовые магниты, купить неодимовый магнит, неодимовые магниты купить в одессе, магнит неодимовый купить, магниты неодимове,купить неодимовые магниты в украине, неодимовый магнит купить, неодимовый магнит диск 9х5 мм, 9Х5, 9*5, 9-5 магнит для пошива сумок

Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
Заказать
звонок